MBAosvita.com

Програми Мода . Подивіться на верхню програми Мода тут!

Якщо проектування одягу та аксесуарів звучить як ваш ідеальний кар'єри, то ви можете бути ідеальним кандидатом, щоб отримати ступінь вашого магістра в галузі моди. Ступінь магістра встановлює вас вийти за рамки того, що ви, як правило, в стані зробити в такій швидко мінливої ​​галузі, забезпечення подальших успіхів у наступні роки.

Як і багато інших майбутніх студентів ви можете бути здивовані, "Що таке МВА в моді?" Простіше кажучи, це вчена ступінь підготує вас до роботи в різних областях, пов'язаних з промисловістю стилю і тенденцій. Ви можете пройти курси по моді дисплеїв і проектування, покупки та мерчендайзингу, фінансів і бюджетів, і передбачення наступного велику хвилю стилю в галузі. МВА є Магістр ділового адміністрування ступінь.Набір цю ступінь також навчить вас, як бути успішним директором, менеджером або представником проектної компанії або іншого бізнесу, що працюють в області. Курси можуть бути прийняті на різних установ по всьому світу, або на території кампуса або в Інтернеті.

Приймаючи курси MBA під егідою стилю і дизайну буде значно сприяти вашій кар'єрі. Набір вчений ступінь може заробити вам це інтерв'ю ви були прагнемо, а також роботу у верхній поділу керівництва та дизайну.

Вартість цих курсах, щоб заробити свій магістра буде змінюватись в залежності від школи, ви вибираєте. Якщо ви зацікавлені в реєстрації та отриманні додаткової інформації про навчання та фінансової допомоги, ви можете зв'язатися правильні персоналу у вашій школі вибору.

Як тільки Ви закінчуєте свій ступінь, ви будете мати можливість працювати в галузі на місцях по всьому світу. Можливі позиції для вас працювати в включатиме в себе одяг і аксесуари дизайн, журнал макет, маркетинг, зв'язки з громадськістю та управління. Ви також можете знайти роботу в якості фінансового лідера, менеджер ланцюжка поставок, дисплей дизайнер, і менеджер людських ресурсів. Робота в цій галузі дозволить вам взяти участь в кругосвітню подорож, а також мистецтво і культурні можливості для подальшого свій творчий потенціал.

 

Якщо ви все ще задається питанням: "Що таке МВА в моді?" Отримати собі на один крок ближче до досягнення успіху з вашій кар'єрі в еволюційному промисловості моди і дизайну. Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі. 

2 Результати в Мода Filter

MBA - мода експертиза

IMF Business School Portugal
Онлайн Заочне навчання 720 години Відкритий конкурс Португалія Portugal Online

MBA дозволяє набути навичок: проаналізувати основи стратегічного управління вивченням його основ, що робить аналіз ринкового середовища, з тим щоб дати можливість студенту в процесі розробки, реалізації та моніторингу успішної стратегії управління; оцінити придатність бізнес-стратегію, аналізуючи план маркетингу, який заснований для того, щоб приймати рішення про найбільш підходящих каналах збуту, забезпечуючи тим самий бажані результати для вашої компанії; придбати знання, необхідні для керівництва та управління в різних областях і відомств, які забезпечують належне функціонування компанії, домінуючу її основоположні принципи.

MBA в галузі бізнесу

IFA Paris
Кампус Денне навчання 15 місяці Вересень 2019 Китай Shanghai Туреччина Istanbul Франція Paris + 4 більше

МВА Бізнес Мода IFA Paris дозволяє студентам здійснювати аспірантуру, повністю викладену англійською мовою у Парижі, Шанхаї та / або Стамбулі. Ця унікальна програма дозволяє студентам створювати кар'єрні навички та отримати повне уявлення про можливості та проблеми, пов'язані з управлінням бізнесом моди сьогодні. Це також дає їм можливість випробувати світовий модний капітал у Парижі. МВА - це багатопрофільна програма Fashion Business, яка охоплює маркетинг, мерчендайзинг, покупку, роздрібну торгівлю, дистрибуцію, а також інші модулі, пов'язані з модними справами. Під час програми студенти матимуть можливість працювати на заохочувальних проектах у співпраці з міжнародними брендами, відвідувати модні заходи та відвідувати провідні магазини брендів, а також дизайн-студії.