MBAosvita.com

Мода Азії - Мода програми МВА Азії

Ступінь магістра ділового адміністрування або MBA, присуджується студентам, які успішно завершили навчання на програмах в галузі управління бізнесом. Фінанси, бухгалтерський облік, управління людськими ресурсами, а також інші теми, пов'язані з бізнесом, входять до програми навчання.

Один з найприбутковіших і конкурентоспроможних галузей бізнесу в індустрії моди. Ця галузь приносить мільярди грошей в глобальному, ринок. Такі, що компанії моди хочуть мати лідерів, які не тільки інноваційним та творчим, але й сильні лідери і відмінні менеджери. Маючи MBA в моді дає вам перевагу в конкуренції. Ця програма надає вам знання та навички в області менеджменту, маркетингових стратегій та інструментів для успішної реалізації бренду і продуктивності в світовій економіці.

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Мода Азії - Візьміть Мода Азії. Отримати всі програми Мода та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Мода, Азії Filter

MBA в галузі бізнесу

IFA Paris
Кампус Денне навчання 15 місяці інформація Китай Shanghai Туреччина Istanbul Франція Paris + 4 більше

МВА Бізнес Мода IFA Paris дозволяє студентам здійснювати аспірантуру, повністю викладену англійською мовою у Парижі, Шанхаї та / або Стамбулі. Ця унікальна програма дозволяє студентам створювати кар'єрні навички та отримати повне уявлення про можливості та проблеми, пов'язані з управлінням бізнесом моди сьогодні. Це також дає їм можливість випробувати світовий модний капітал у Парижі. МВА - це багатопрофільна програма Fashion Business, яка охоплює маркетинг, мерчендайзинг, покупку, роздрібну торгівлю, дистрибуцію, а також інші модулі, пов'язані з модними справами. Під час програми студенти матимуть можливість працювати на заохочувальних проектах у співпраці з міжнародними брендами, відвідувати модні заходи та відвідувати провідні магазини брендів, а також дизайн-студії.