Програми Мода . Подивіться на верхню програми Мода тут!

Якщо проектування одягу та аксесуарів звучить як ваш ідеальний кар'єри, то ви можете бути ідеальним кандидатом, щоб отримати ступінь вашого магістра в галузі моди. Ступінь магістра встановлює вас вийти за рамки того… Детальніше

Якщо проектування одягу та аксесуарів звучить як ваш ідеальний кар'єри, то ви можете бути ідеальним кандидатом, щоб отримати ступінь вашого магістра в галузі моди. Ступінь магістра встановлює вас вийти за рамки того, що ви, як правило, в стані зробити в такій швидко мінливої ​​галузі, забезпечення подальших успіхів у наступні роки.

Як і багато інших майбутніх студентів ви можете бути здивовані, "Що таке МВА в моді?" Простіше кажучи, це вчена ступінь підготує вас до роботи в різних областях, пов'язаних з промисловістю стилю і тенденцій. Ви можете пройти курси по моді дисплеїв і проектування, покупки та мерчендайзингу, фінансів і бюджетів, і передбачення наступного велику хвилю стилю в галузі. МВА є Магістр ділового адміністрування ступінь.Набір цю ступінь також навчить вас, як бути успішним директором, менеджером або представником проектної компанії або іншого бізнесу, що працюють в області. Курси можуть бути прийняті на різних установ по всьому світу, або на території кампуса або в Інтернеті.

Приймаючи курси MBA під егідою стилю і дизайну буде значно сприяти вашій кар'єрі. Набір вчений ступінь може заробити вам це інтерв'ю ви були прагнемо, а також роботу у верхній поділу керівництва та дизайну.

Вартість цих курсах, щоб заробити свій магістра буде змінюватись в залежності від школи, ви вибираєте. Якщо ви зацікавлені в реєстрації та отриманні додаткової інформації про навчання та фінансової допомоги, ви можете зв'язатися правильні персоналу у вашій школі вибору.

Як тільки Ви закінчуєте свій ступінь, ви будете мати можливість працювати в галузі на місцях по всьому світу. Можливі позиції для вас працювати в включатиме в себе одяг і аксесуари дизайн, журнал макет, маркетинг, зв'язки з громадськістю та управління. Ви також можете знайти роботу в якості фінансового лідера, менеджер ланцюжка поставок, дисплей дизайнер, і менеджер людських ресурсів. Робота в цій галузі дозволить вам взяти участь в кругосвітню подорож, а також мистецтво і культурні можливості для подальшого свій творчий потенціал.

Якщо ви все ще задається питанням: "Що таке МВА в моді?" Отримати собі на один крок ближче до досягнення успіху з вашій кар'єрі в еволюційному промисловості моди і дизайну. Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі. 

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
IFA Paris
Paris , France + 2 Більше

МВА Бізнес Мода IFA Paris дозволяє студентам здійснювати аспірантуру, повністю викладену англійською мовою у Парижі, Шанхаї та / або Стамбулі. Ця унікальна програма дозволяє с ... +

МВА Бізнес Мода IFA Paris дозволяє студентам здійснювати аспірантуру, повністю викладену англійською мовою у Парижі, Шанхаї та / або Стамбулі. Ця унікальна програма дозволяє студентам створювати кар'єрні навички та отримати повне уявлення про можливості та проблеми, пов'язані з управлінням бізнесом моди сьогодні. Це також дає їм можливість випробувати світовий модний капітал у Парижі. МВА - це багатопрофільна програма Fashion Business, яка охоплює маркетинг, мерчендайзинг, покупку, роздрібну торгівлю, дистрибуцію, а також інші модулі, пов'язані з модними справами. Під час програми студенти матимуть можливість працювати на заохочувальних проектах у співпраці з міжнародними брендами, відвідувати модні заходи та відвідувати провідні магазини брендів, а також дизайн-студії. -
MBA
Денне навчання
15 місяці
англійська
Вересень 2020
Навчання в університеті / на кампусі