MBASTUDIES

Менеджмент в Чорногорія. Подивіться на програми Менеджмент в Чорногорія.

Присвоєння ступеня магістра ділового адміністрування (MBA) студентам здійснюється після завершення навчання на програмах магістратури, які пропонуються бізнес-школами. У багатьох навчальних закладах можна вибрати різні форми навчання на програмах з управління бізнесом - очне і вечірнє, заочне або онлайн навчання.

Керівництво може посилатися на лідерство інших, але у сфері бізнесу може включати в себе розуміння відповідних концепцій у сфері маркетингу, фінансів та економіки. Тим не менше, фахівці з менеджменту можуть знаходитись під наглядом працівників у різних спеціалізованих секторах залежно від стану та тренінгів.

Культура Чорногорії була сформована православною, слов'янської, і Адріатичного впливів. Студенти в цій країні може мати доступ до важливих культурних та історичних місцях. Офіційною мовою країни є Чорногорський, але сербський йдеться більшістю населення.

Менеджмент в Чорногорія. Візьміть Менеджмент в Чорногорія. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Чорногорія!

1 Результати в Менеджмент, Чорногорія Filter

International MBA в області менеджменту, фінансів та агробізнесу

University Mediterranean Podgorica
MBA
Вер 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Аспірантура дослідження International MBA в галузі управління, фінансів та агробізнесу пропонує міждисциплінарних знань у ряді соціальних наук, зокрема, управління, фінансів, ...

Детальніше