MBASTUDIES

Менеджмент в Хорватія. Подивіться на програми Менеджмент в Хорватія.

MBA, безумовно, найуспішнішим ступеня 20-го століття. Подивіться на американську статистику. Перша степень не була видана до 1900-их. До кінця 20-го століття він був 27% ринку всіх учених ступенів видається.

Область управління часто застосовується до осіб, зайнятих на керівних посадах у бізнесі. Студенти, які шукають управлінську освіту, можуть навчитися бути представниками своїх відповідних організацій. Вони також можуть навчитися справлятися з адміністративними та службовими питаннями.

Хорватія є країною, де 40% її громадян, починаючи від 18 до 35 років досягли вищого навчального освіти. Країною поліпшилося життя студента в цих університетах з вщухла життя в цих університетах особливо для місцевих і навіть міжнародних студентів.

Менеджмент в Хорватія. Візьміть Менеджмент в Хорватія. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Хорватія!

2 Результати в Менеджмент, Хорватія Filter

MBA для поповнення

Swiss School of Business and Management
MBA
Вер 2020
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
Денна
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;6 місяці
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Програма MBA Online Top Up призначена для професіоналів, які вже мають міжнародно визнаний та акредитований сертифікат чи диплом з питань бізнесу та управління. Наша програма ...

Детальніше

MBA в менеджменті

Zagreb School of Economics and Management
MBA
<
Денна
англійська
Кампус

МВА в менеджменті в Zagreb School of Economics and Management спрямована на те, щоб допомогти потенційним студентам посилити своє розуміння філософії менеджменту, розробити ан ...

Детальніше