MBASTUDIES

Заочне навчання Менеджмент інтелектуальної власності Європа - Менеджмент інтелектуальної власності програми МВА Європа

Студенти часто задаюся питанням, чи є їх рішення вийти з корпоративного світу і встати на дорогі MBA був мудрий. До недавнього часу найскладнішою частиною MBA не виходила прийнято кращих шкіл бізнесу. Маючи MBA був еквівалент між двох-і з половиною і чотири роки додатковий досвід рейтингу. Саме в такі моменти ти розумієш справжню цінність MBA.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Є більше чотирьох тисяч організацій вищої освіти в Європі, від провідних науково-дослідних установ для малих, навчально-зосереджені університет. Сама Європа не так сильно відрізняється від інших континентів, досягнувши від Полярного кола до узбережжя Африки.

Заочне навчання Менеджмент інтелектуальної власності Європа - Візьміть Менеджмент інтелектуальної власності Європа. Отримати всі Заочне навчання Менеджмент інтелектуальної власності програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Менеджмент інтелектуальної власності, Європа, Заочне навчання Filter

Мба програма - управління інтелектуальною власністю

International University in Moscow IUM
MBA
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Управління інтелектуальною власністю (IPM) є одним з ключових факторів сучасної інноваційної політики та конкурентоспроможності на національному, регіональному, промисловому т ...

Детальніше