MBASTUDIES

Заочне навчання Програми Менеджмент інтелектуальної власності , пошук найбільш підходящого Менеджмент інтелектуальної власності програм тут! - Менеджмент інтелектуальної власності

Присвоєння ступеня магістра ділового адміністрування (MBA) студентам здійснюється після завершення навчання на програмах магістратури, які пропонуються бізнес-школами. У багатьох навчальних закладах можна вибрати різні форми навчання на програмах з управління бізнесом - очне і вечірнє, заочне або онлайн навчання.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Заочне навчання Менеджмент інтелектуальної власності програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Заочне навчання інформації Менеджмент інтелектуальної власності directely, заощадити час і контактні Менеджмент інтелектуальної власності зізнань тут!

1 Результати в Менеджмент інтелектуальної власності, Заочне навчання Filter

Мба програма - управління інтелектуальною власністю

International University in Moscow IUM
MBA
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Управління інтелектуальною власністю (IPM) є одним з ключових факторів сучасної інноваційної політики та конкурентоспроможності на національному, регіональному, промисловому т ...

Детальніше