MBASTUDIES

Управління проектами в Камерун. Подивіться на програми Управління проектами в Камерун.

MBA, безумовно, найуспішнішим ступеня 20-го століття. Подивіться на американську статистику. Перша степень не була видана до 1900-их. До кінця 20-го століття він був 27% ринку всіх учених ступенів видається.

MBA з управління проектами програма пропонується для доставки інформації про засоби і методи, що використовуються для успішного управління проектом з використанням мінімальних ресурсів. Це величезне поле, яке вивчає кожного етапу проекту з самого початку до самого кінця.

Захід африканська країна Камерун пишається швидко зростаючий системи вищої освіти. Коледжі та університети були нечисленні, поки недавно, але багато нових шкіл, що пропонують різноманітні нових навчальних програм значно диверсифікована варіанти для студентів у цій країні.

Управління проектами в Камерун. Візьміть Управління проектами в Камерун. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Камерун!

1 Результати в Управління проектами, Камерун Filter

MBA в галузі управління проектами, проектування та впровадження (PMDI)

Catholic University Of Cameroon
MBA
Вер 2020
<
2 років
англійська
Кампус

Ця програма спрямована на буріння студентів на ефективне та ефективне управління операціями та планування та виконання проектів як приватного, так і державного секторів. ...

Детальніше