MBASTUDIES

Заочне навчання Менеджмент міжнародного туризму Європа - Менеджмент міжнародного туризму програми МВА Європа

Ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) присуджується студентам після закінчення програми навчання, яка досліджує різні аспекти світу бізнесу, включаючи маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та людські ресурси. В результаті навчання випускники отримують професійну і академічну кваліфікацію.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

Заочне навчання Менеджмент міжнародного туризму Європа - Візьміть Менеджмент міжнародного туризму Європа. Отримати всі Заочне навчання Менеджмент міжнародного туризму програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Менеджмент міжнародного туризму, Європа, Заочне навчання Filter

МВА в міжнародному управлінні туризмом

International Graduate Center - Hochschule Bremen
Німеччина, Бремен + 2 Більше
MBA
Жовтень 2020
<
Денне навчання
<
2 семестри
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Програма MBA в галузі міжнародного менеджменту туризму надає студентам спеціальні компетенції для туристичного бізнесу у практичному та цілісному підході. ...

Детальніше