MBASTUDIES

Заочне навчання Програми Менеджмент міжнародного туризму , пошук найбільш підходящого Менеджмент міжнародного туризму програм тут! - Менеджмент міжнародного туризму

Студенти часто задаюся питанням, чи є їх рішення вийти з корпоративного світу і встати на дорогі MBA був мудрий. До недавнього часу найскладнішою частиною MBA не виходила прийнято кращих шкіл бізнесу. Маючи MBA був еквівалент між двох-і з половиною і чотири роки додатковий досвід рейтингу. Саме в такі моменти ти розумієш справжню цінність MBA.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Заочне навчання Менеджмент міжнародного туризму програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Заочне навчання інформації Менеджмент міжнародного туризму directely, заощадити час і контактні Менеджмент міжнародного туризму зізнань тут!

1 Результати в Менеджмент міжнародного туризму, Заочне навчання Filter

МВА в міжнародному управлінні туризмом

International Graduate Center - Hochschule Bremen
Німеччина, Бремен + 2 Більше
MBA
Жовтень 2020
<
Денне навчання
<
2 семестри
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Програма MBA в галузі міжнародного менеджменту туризму надає студентам спеціальні компетенції для туристичного бізнесу у практичному та цілісному підході. ...

Детальніше