MBASTUDIES

Менеджмент предметів розкоші в Швейцарія . Подивіться на програми Менеджмент предметів розкоші в Швейцарія .

Ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) присуджується студентам після закінчення програми навчання, яка досліджує різні аспекти світу бізнесу, включаючи маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та людські ресурси. В результаті навчання випускники отримують професійну і академічну кваліфікацію.

Люди, які зацікавлені у проведенні кар'єри з розкішними брендами, можуть виявити користь вивчати управління любов'ю. Розкішне управління, як правило, фокусується на необхідних продажах і м'яких навичках, щоб успішно управляти як розкішними брендами, так і висококласними клієнтами.

Швейцарія (нім. Schweiz, французькою: Suisse, італійська: Svizzera, ретороманська:. Svizra Швейцарії має деякі з всесвітньо відомих університетів, як ETH в Цюріху, EPFL в Лозанні, в Женеві IHEID, Лозаннського університету та Університет Санкт-Галлена. Майте на увазі, це 'и набагато краще говорити на місцевій мові, тому якщо ви можете ' т говорити або французькою, німецькою або італійською, краще піти на курси в першу чергу.

Менеджмент предметів розкоші в Швейцарія . Візьміть Менеджмент предметів розкоші в Швейцарія . Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Швейцарія !

1 Результати в Менеджмент предметів розкоші, Швейцарія Filter

МВА в галузі управління брендом в любові

Swiss School of Higher Education
MBA
Вер 2020
<
Денна
<
3 семестри
30 May 2020
англійська
Кампус

Магістерська програма з управління брендами розкоші дає студентам всебічне знання різних управлінських аспектів. ...

Детальніше