MBASTUDIES

Менеджмент предметів розкоші в Італія. Подивіться на програми Менеджмент предметів розкоші в Італія.

Ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) присуджується студентам після закінчення програми навчання, яка досліджує різні аспекти світу бізнесу, включаючи маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та людські ресурси. В результаті навчання випускники отримують професійну і академічну кваліфікацію.

MBA в розкоші управління це програма, створена для тих, хто хоче будувати свою кар'єру в розкішному секторі. Ця програма вчить студентів теоретичних і практичних знань і навичок, що спеціалізуються в таких областях, як аромат, косметика, вина і спиртні напої. Як світовий ринок переживає свої злети і падіння, нові методи маркетингу товарів розкоші росли. Маючи MBA в розкоші управління робить студентів більш привабливим для роботодавців. Вони хочуть отримати люди, які мають можливість зробити свій бізнес безперервного успіху.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Менеджмент предметів розкоші в Італія. Візьміть Менеджмент предметів розкоші в Італія. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Італія!

1 Результати в Менеджмент предметів розкоші, Італія Filter

MBA індустрії моди

Mod'Art International Paris
MBA
Вер 2020
<
Денна
<
15 місяці
англійська
французький
Кампус

Вибір програми MBA Перевага в "Індустрія моди", щоб дати можливість інтегрувати на міжнародному рівні, лідируючу позицію в світі моди ...

Детальніше