Filter
MBA
США Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Дослідження медіа в США. Подивіться на програми Дослідження медіа в США.

Медіа-індустрії є однією з провідних та найбільш динамічно розвиваються галузей сьогодні. Якщо ви хочете створити новий веб-сайт, додаток, почати свою власну газету або просто складати основну частину коштів масової інформації світу, MBA в ЗМІ в США буде вам там.

Крім отримання солідний досвід роботи в засобах масової інформації сама, студенти також будуть вивченні ряду інших суб'єктів з питань культури, політики, технології, суспільства і соціальних процесів. Під MBA в ЗМІ в США, студенти дізнаються, як поліпшити свої навички спілкування, як досліджувати інформацію ефективно, як аналізувати і узагальнювати інформацію і як їх інтерпретувати на глобальному рівні. MBA в ЗМІ в США забезпечують одні з кращих шкіл в США, яке забезпечить Вам попереджувальне освіта Досвід роботи як на і поза кампуса.Крім того, ця програма може бути прийнято прийнято через дистанційне навчання, якщо Вам буде потрібно більш гнучкий графік.

Візьміть MBA в ЗМІ в США сьогодні, і стати новим поколінням ЗМІ завтрашнього дня. Подивіться на варіанти, перераховані нижче, і знайти програми, які відповідають вашим потребам.

Детальніше Згорнути

2 Результати в Дослідження медіа, США

Lynn University

Тим часом, ви будете практикувати необхідні навички, щоб впевнено керувати все, від прес-кампаній до внутрішніх комунікацій. Ви дізнаєтеся про тісний зв'язок між засо ... [+]

Станьте комунікатором, стратегістом і медіа-знавцем на найвищому рівні. Підтримуючи менеджмент медіа МВА, ви будете приймати нові тенденції розвитку технологій та комунікацій.

Тим часом, ви будете практикувати необхідні навички, щоб впевнено керувати все, від прес-кампаній до внутрішніх комунікацій. Ви дізнаєтеся про тісний зв'язок між засобами масової інформації та популярною культурою та про те, як позиціонувати ці переплетені сили на користь організації. Крім того, ви почнете дискусії на високому рівні стосовно відповідних етичних та регуляторних питань, що постають перед галуззю.... [-]

США Boca Raton
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Baltimore, Merrick School of Business

Цифрова трансформація та інновації змушують бізнес швидко адаптуватися. Спеціалізація в Digital Business дасть студентам розуміння ключових наслідків технологічних змін у ... [+]

Балтиморський МВА - потужний, гнучкий і розроблений вами.

Університет Балтимора MBA розроблений з вами (і вашим роботодавцем) на увазі. Ви можете взяти заняття в традиційному класі, в Інтернеті або обидва - це ваш вибір. Що б ви не вирішили, ви навчитесь разом з іншими студентами, які прагнуть професійно розвиватися, як і ви.

Вимоги до програми

36-48 кредитна програма, включаючи капстоун та вибір з 11 областей спеціалізації.... [-]

США Mount Vernon
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою