MBAosvita.com

Програми Маркетинг . Подивіться на верхню програми Маркетинг тут!

Майстер ділового адміністрування - ступінь, присуджена студентам, які закінчили програму післядипломної освіти в галузі управління бізнесом. МВА - це традиційна пропозиція для тих, хто хоче продовжувати свою кар'єру в діловому світі.

Що таке МВА в маркетингу? Особи, які переслідують MBA з концентрацією в маркетингу, можуть розраховувати навчитися планувати, розробляти та впроваджувати інноваційні та стратегічні маркетингові стратегії. Крім того, учні можуть піти з урахуванням знань, необхідних для аналізу своїх зусиль та внесення необхідних змін. Маркетинг - це спритність, що те, що курси в програмі можуть зосередитись на розвитку учнів. Інструктори можуть відпрацювати свої курси, щоб навчити людей застосовувати перевірені маркетингові процеси та практики, поведінку споживачів, лояльність клієнтів та сегментацію ринку. Курси також можуть глибоко заглибитися в життєвий цикл маркетингу, починаючи з етапів досліджень і розробки, аж до етапу продажу.

Ті, хто випускник з ступенем маркетингу, як правило, володіють сильними можливостями творчого та стратегічного мислення, винятковими навичками спілкування та чудовими аналітичними міркуваннями. Кожен з цих рис бажаний практично в будь-якому місці в будь-якому полі.

Вартість МВА сильно відрізняється. Такі фактори, як тривалість програми, і коли студент вирішує відвідувати школу, може вплинути на загальну вартість його освіти.

Ступінь маркетингу може відкрити двері для багатьох захоплюючих кар'єрів. Більшість підприємств потребують маркетингу, щоб залишатися конкурентоспроможними, тому випускники можуть знайти свої професійні можливості. Назва посад може відрізнятися і може включати менеджера з маркетингу, менеджера з цифрового маркетингу, копірайтера, менеджера з продажу, директора з продажу, директора з маркетингу, фахівця з кадрів, директора магазину та спеціаліста з зв'язків з громадськістю.

Багато закладів пропонують маркетингові ступені, а деякі пропонують також онлайн-класи. Щоб дізнатися більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

44 Результати в Маркетинг Filter

MBA, цифровий маркетинг

Concordia University Chicago
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 18 - 24 місяці Січень 2020 США Чикаго + 2 більше

Сертифікат MBA Concordia University Chicago в цифровому маркетингу надає вам стратегічні та аналітичні навички для керівництва організаціями в цифровому світі, який переповнюється даними про клієнтів, продукти та взаємодії.

МВА

University Canada West (UCW)
Кампус Онлайн Денне навчання 2 років Січень 2020 Канада Ванкувер + 1 більше

Ця акредитована ACBSP програма призначена для студентів, які сподіваються стати лідерами в глобальній обстановці. Майстер ділового адміністрування (MBA), запропонована програмою UCW Vancouver, надасть вам навички, необхідні для вирішення складних ситуацій. Це досягається шляхом вивчення практичних рішень, які допоможуть вашій організації процвітати.

Global MBA Online (Управління продажами)

London School of Business & Finance
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 18 - 36 місяці Січень 2020 Великобританія Великобританія Інтернет + 1 більше

Лондонська школа бізнесу та фінансів у партнерстві з Міжнародним університетом телематичного університету UNINETTUNO з гордістю пропонує свою міжнародно визнану онлайн-програму Global MBA найбільш амбітним студентам у всьому світі. Маючи чотири прийоми на рік у січні, квітні, липні та жовтні та періоди дослідження, що становлять 18-36 місяців, ви створюєте власний графік.

MBA в області цифрового маркетингу

Geneva Business School Barcelona Campus
Кампус Денне навчання 18 місяці Лютий 2020 Іспанія Барселона

Майстер ділового адміністрування (MBA) з майором цифрового маркетингу призначений, щоб надати вам навички, необхідні для залучення аудиторії через цифрові медіа та ефективного маркетингу вашого бізнесу через ці мережі.

MBA в маркетингу

Gulf College Oman
Кампус Денне навчання Заочне навчання 14 - 24 місяці Березень 2020 Оман Seeb + 1 більше

Програма пропонується в академічному співробітництві з Cardiff Metropolitan University, Великобританія

MBA - Майстер ділового адміністрування з спеціалізацією маркетингу

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 4 - 6 семестри Вересень 2020 США Медісон Teaneck + 3 більше

Перехід до наступного рівня у вашій кар'єрі! Наш освітній фокус поєднує в собі необхідні бізнес-навички з глобальною перспективою, що є критичним для успіху в 21-му столітті.

Магістр ділового адміністрування в галузі маркетингу

Caucasus International University
Кампус Денне навчання 2 років Серпень 2020 Грузія Тбілісі

Маркетолог, зброяний принципами відповідальності та скептицизму, присвячений створенню мережі цінностей, яка може з'єднувати національний ринок з міжнародними та підтримувати взаємовигідний обмін.

MBA в маркетингу

IUBH Online
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 18 - 36 місяці Відкритий конкурс Німеччина Поганий Гоннеф + 1 більше

Ви будете очолювати міжнародні маркетингові та рекламні кампанії та працювати з партнерами, колегами та агенціями по всьому світу. MBA в маркетингу відкриє двері для кар'єри менеджера з маркетингу для глобальної компанії.

MBA in Marketing

Northwest Missouri State University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років інформація США Мерівіл + 1 більше

Гнучка MBA - маркетинг

Johns Hopkins Carey Business School – Online and On-site
Кампус Онлайн Заочне навчання 33 місяці Серпень 2020 США Балтімор + 1 більше

Гнучка MBA з маркетинговою концентрацією - Інтернет

Магістр міжнародного бізнесу та маркетингу

ISC Paris Business School
Кампус Денне навчання 12 - 16 місяці інформація Франція Париж

ISC Paris вирішила посилити свою прихильність маркетинговому менеджменту, відкривши це MSc. Ця програма спрямована на міжнародні ринки та продукти, як магістра в галузі маркетингу в міжнародному середовищі. Поведінка споживача швидко змінюється, оскільки інформація легко доступна, а попит на продукти в усьому світі вже надійшов у наші будинки. Міжнародний вплив формує наше середовище, і ми повинні краще розуміти зміни споживчих очікувань. ISC Paris вирішила посилити свою прихильність маркетинговому менеджменту, відкривши це MSc. Ця програма спрямована на міжнародні ринки та продукти, як магістра в галузі маркетингу в міжнародному середовищі.

Магістр ділового адміністрування (MBA)

Touro College
Кампус Заочне навчання 2 - 3 років Вересень 2020 США Нью-Йорк

Наша програма МВА надасть Вам практичні навички лідерства та просунуті знання для процвітання на керівних посадах.

MBA в маркетингу

Al Falah University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Січень 2020 Сполучені Арабські Емірати Дубай + 1 більше

Коледж ділового адміністрування в Al Falah University в Дубаї прагне стати конкурентоспроможним коледжем та міжнародно визнаним за його компетентне навчання, консультації та дослідження. Коледж надає учням бачення та практичні інструменти, які дозволяють їм стати відомими лідерами у бізнесі, менеджменті, кадрах, бухгалтерії та маркетингу; деякі на бакалавріаті та інші на випускному рівні. Студенти виховуються з інтенсивним фундаментом як теоретичних, так і прикладних аспектів відповідних курсів у своїй спеціалізованій програмі навчання. На рівні випускників студенти отримують нагоду навчатися на передовому рівні, щоб відрізняти їх серед інших у своїх спеціальностях.

MBA в області маркетингу

Canadian University Dubai
Кампус Денне навчання 3 семестри Вересень 2020 Сполучені Арабські Емірати Дубай

Концентрація Маркетинг забезпечить вас з навичками просунутого рівня, необхідних для ефективного планування, розробки та реалізації стратегічних методів маркетингу. Програма досліджує, як компанії доступ на ринок і застосовувати маркетингові процеси і практику для досягнення конкурентної переваги. Він розглядає такі питання, як споживчої поведінки, сегментації ринку та лояльності споживачів, а також викладає теорію і практику маркетингу життєвого циклу, від досліджень і розробки продукції для встановлення зв'язку, ланцюжки поставок і стратегічного управління.

MBA Маркетинг

University of Baltimore, Merrick School of Business
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Маунт Вернон + 2 більше

Спеціалізація з маркетингу MBA готує вас до кращого розуміння стратегій, пов'язаних із створенням цінності клієнта. Ви будете розширювати маркетингові навички та посилити свої аналітичні навички. Вас ознайомлять із швидкозмінним світом маркетингових комунікацій та цифрових медіа, що трансформує споживачів у спілкуванні з брендами.