MBAosvita.com

Маркетинг New Jersey - Маркетинг програм Маркетинг New Jersey, New Jersey

Студенти часто задаюся питанням, чи є їх рішення вийти з корпоративного світу і встати на дорогі MBA був мудрий. До недавнього часу найскладнішою частиною MBA не виходила прийнято кращих шкіл бізнесу. Маючи MBA був еквівалент між двох-і з половиною і чотири роки додатковий досвід рейтингу. Саме в такі моменти ти розумієш справжню цінність MBA.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Маркетинг New Jersey - Візьміть MBA New Jersey. Отримати всі програми MBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Маркетинг, New Jersey Filter

MBA Концентрація в маркетингу

William Paterson University of New Jersey
Кампус Денне навчання Вересень 2019 США Wayne

Концентрація маркетингу поєднує кращі принципи маркетингу з сучасними технологіями та інструментами для підготовки наших випускників до того, щоб стати лідером у сфері маркетингу.

Магістр ділового адміністрування - Маркетинг

Seton Hall University Online
Онлайн Заочне навчання 36 місяці Вересень 2019 США South Orange

Завдяки інтерактивним програмам, таким як наш магістр ділового адміністрування, ми пропонуємо інтелектуально складні умови, реальний досвід та підтримку тісної спільноти, яка стимулює великий розум.