MBAosvita.com

Маркетинг і продаж Martigny - Маркетинг і продаж програм Маркетинг і продаж Martigny, Martigny

Студенти часто задаюся питанням, чи є їх рішення вийти з корпоративного світу і встати на дорогі MBA був мудрий. До недавнього часу найскладнішою частиною MBA не виходила прийнято кращих шкіл бізнесу. Маючи MBA був еквівалент між двох-і з половиною і чотири роки додатковий досвід рейтингу. Саме в такі моменти ти розумієш справжню цінність MBA.

Вивчення маркетингу та продажів може підготувати майбутніх підприємців та новаторів для продажу своїх концепцій, як для інвесторів, партнерів чи споживачів. Дослідження можуть охоплювати прийняття рішень для споживачів, ділову етику, стратегії ціноутворення, цикли розвитку продуктів, розподіл та роздрібні сегменти.

Швейцарії, офіційно Швейцарської Конфедерації, є федеральною парламентської республіки, що складається з 26 кантонів, з Берн в якості місцеперебування федеральних властей. Швейцарія незалежність і нейтралітет давно був удостоєний найбільших європейських держав. Швейцарія є мирною, процвітаючою, стабільною і сучасної ринкової економіки з низьким рівнем безробіття.

Маркетинг і продаж Martigny - Візьміть MBA Martigny. Отримати всі програми MBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Маркетинг і продаж, Martigny Filter

MBA в галузі міжнародного готельного менеджменту зі спеціалізацією в області продажів і управління електронного маркетингу

Vatel Switzerland - International Business School Hotel & Tourism Management
Кампус Денне навчання 2 років Лютий 2020 Швейцарія Martigny

Ця спеціалізація дозволяє студентам визначити і адаптуватися до поточним тенденціям, передбачити нові, використовуючи різні теми: E-маркетинг, переговори і рекламні оголошення, нове управління засобами масової інформації та соціальні мережі ... застосовується не тільки до індустрії гостинності, а й туризму.