MBAosvita.com

Маркетинг предметів розкоші Europa - Маркетинг предметів розкоші програми МВА Europa

MBA, безумовно, найуспішнішим ступеня 20-го століття. Подивіться на американську статистику. Перша степень не була видана до 1900-их. До кінця 20-го століття він був 27% ринку всіх учених ступенів видається.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Маркетинг предметів розкоші Europa - Візьміть Маркетинг предметів розкоші Europa. Отримати всі програми Маркетинг предметів розкоші та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Маркетинг предметів розкоші, Europa Filter

Спеціалізоване MBA з маркетингу розкішних брендів та міжнародного менеджменту

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE
Кампус Денне навчання 1 - 2 років інформація Франція Париж

Оцінений на перше місце за 30 років і визнаний кращим тренінгом для та за секторами, MBA Luxury Brand Marketing та International Management - це всебічна підготовка, розроблена фахівцями та спеціалістами у сфері діяльності. Деякі курси можуть бути англійською мовою. Місії та справи, доручені компаніям, дозволяють студентам впроваджувати знання, отримані під час курсів.