MBAosvita.com

Маркетинг предметів розкоші в Франція. Подивіться на програми Маркетинг предметів розкоші в Франція.

Присвоєння ступеня магістра ділового адміністрування (MBA) студентам здійснюється після завершення навчання на програмах магістратури, які пропонуються бізнес-школами. У багатьох навчальних закладах можна вибрати різні форми навчання на програмах з управління бізнесом - очне і вечірнє, заочне або онлайн навчання.

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

Маркетинг предметів розкоші в Франція. Візьміть Маркетинг предметів розкоші в Франція. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Франція!

1 Результати в Маркетинг предметів розкоші, Франція Filter

Спеціалізоване MBA з маркетингу розкішних брендів та міжнародного менеджменту

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE
Кампус Денне навчання 1 - 2 років інформація Франція Париж

Оцінений на перше місце за 30 років і визнаний кращим тренінгом для та за секторами, MBA Luxury Brand Marketing та International Management - це всебічна підготовка, розроблена фахівцями та спеціалістами у сфері діяльності. Деякі курси можуть бути англійською мовою. Місії та справи, доручені компаніям, дозволяють студентам впроваджувати знання, отримані під час курсів.