MBASTUDIES

Лідерство в Єгипет. Подивіться на програми Лідерство в Єгипет.

MBA розшифровується як Майстер ділового адміністрування і складається з програми навчальний план, який забезпечує основу в основній концепції бізнесу, зокрема менеджменту, фінансів, економіки, продажів, маркетингу, управління людськими ресурсами та управління ланцюгами поставок.

Ті, хто вивчає керівництво часто в змозі взяти на себе широкий спектр управлінських функцій в рамках компаній, державних органів, некомерційних груп або інших організацій. Ця тема включає в себе вивчення того, що робить хороший лідер і як лідерські навички можуть бути придбані.

Єгипет, офіційно Арабської Республіки Єгипет, є трансконтинентальної країні охоплює північно-східному куті Африки і південно-західній частині Азії через сухопутний міст утворений на Синайському півострові.

Лідерство в Єгипет. Візьміть Лідерство в Єгипет. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Єгипет!

1 Результати в Лідерство, Єгипет Filter

Магістр ділового адміністрування (MBA) з глобального лідерства

Universities of Canada in Egypt
MBA
Вер 2020
<
заочно
<
16 місяці
15 Сер 2020
English
Кампус

Місія MBA у галузі глобального лідерства, що привезена до Єгипту університетами Канади, полягає у розробці етично та соціально відповідальних глобальних менеджерів та лідерів ...

Детальніше