MBASTUDIES

Логістика Південна Америка - Логістика програми МВА Південна Америка

Магістра ділового адміністрування (MBA) в аспірантурі ступінь в галузі управління, у своїй власній лізі. MBA є традиційним академічним пропозицію управління освіти. Університетів відповісти на питання бізнесу для точного і глибокого відбору на майбутнє і сучасних менеджерів на основі стандартизованих назву. Це часто скорочується як MBA та MBA або в опозиції до Магістр наук (MSc) або магістра мистецтв (MA) це, без сумніву, вказує на одну програму виключно.

MBA Логістика дозволяє студентам отримати повне уявлення про керівництво та управлінні глобальними бізнесу. Йдеться про складні міжнародних операцій і ефективної корпоративної стратегії у відповідності зі складної міжнародної налаштування. Ця програма одного року шести місяців готує студентів до успішної кар'єри.

Народи Південної Америки пропонують потужний досвід багатий видатних архітектури, стиль приготування їжі, кераміки, і танці. З минулого занурений у фольклорі, навчаючись в Південній Америці дозволить вам насолодитися культурою, зберігалися протягом століть.

Логістика Південна Америка - Візьміть Логістика Південна Америка. Отримати всі програми Логістика та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Логістика, Південна Америка Filter

MBA в області логістики і операцій

Grupo Tiradentes
MBA
Бер 2021
<
Денна
<
18 місяці
Portuguese (Brazil)
Кампус

Курс готує студентів розробити послідовну і логістичні проекти, орієнтовані на досягнення цілей компанії, а також належного використання показників ефективності логістичних пр ...

Детальніше