MBASTUDIES

Програми Корпоративне управління . Подивіться на верхню програми Корпоративне управління тут!

МВА - це аспірантура, присвоєна особам, які пройшли вищу освіту в галузі управління бізнесом та управління. Як правило, студенти, які інвестують в магістр ділового адміністрування, роблять це таким чином, щоб просунути свої кар'єрні перспективи та підвищити свій потенціал заробітку.

Багато людей хочуть знати, що таке МВА в корпоративному управлінні? Курси в цій програмі зазвичай зосереджені на управлінні, прозорості та підзвітності в корпоративному середовищі. Корпоративний світ, як видається, завжди підлягає перевірці, тому інструктори програми мають на меті забезпечити студентів сильними можливостями звітності, здатністю формувати обгрунтовану корпоративну політику та оцінити проблеми та виклики, які сьогодні вражають діловий світ.

Особи, які мають ступінь у галузі корпоративного управління, мають можливість підібрати ряд бажаних навичок, включаючи керівництво, аналіз та планування. Кожна з цих навичок може добре служити людині в будь-якій галузі. Крім того, випускники цієї програми часто отримують сильне відчуття відповідальності, що може забрати їх у життя.

Вартість MBA у корпоративному управлінні варіюється від установи до установи. Людина повинна займатися своїми дослідженнями і, можливо, запланувати зустрічі з науковими радниками, перш ніж подати заявку на одну програму.

Люди, які мають МВА, мають навички та навички, необхідні для досягнення успіху в ряді галузей та кар'єри, особливо з міждисциплінарною дисципліною, такою як корпоративне управління. Деякі посади можуть включати спеціаліста з корпоративних проектів, менеджер управління казначейства, директор корпоративних комунікацій, менеджер з управління цивільною службою у сфері послуг, спеціаліст з корпоративного управління, адвокат та фандрейзинг.

Багато інститутів пропонують ступінь магістра в галузі корпоративного управління. Яка установа, яку студент приймає, залежить від його місцезнаходження, бюджету та гнучкості. Інтернет-варіанти зручні для тих, хто має інші зобов'язання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Корпоративне управління Filter

МВА в Аберіствіті

Aberystwyth University Business School
MBA
<
Денна
англійська
Кампус

Aberystwyth MBA дозволяє розвивати розуміння більш високого рівня управлінських навичок і концепцій та їх застосування в практичних ситуаціях. Як учасник програми МВА, ви буде ...

Детальніше

MBA будівництво корпоративного управління

Hochschule Biberach University Of Applied Science
MBA
<
Денна
<
12 тижні
німецький
Кампус

Вимоги до менеджерів в будівельній галузі стають все більш вимогливими і складними. На додаток до технічних знань економічних, правових та організаційних навичок, а також нави ...

Детальніше

MBA в області корпоративного управління

University Of Professional Studies Accra
MBA
Вер 2020
<
Денна
<
24 місяці
англійська
Кампус

Програма призначена для оснащення студентів і фахівців, що володіють необхідними знаннями та навичками, які беруть участь в розподілі функцій управління в організаціях, а тако ...

Детальніше