MBASTUDIES

Корпоративне управління в Великобританія. Подивіться на програми Корпоративне управління в Великобританія.

Ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) присуджується студентам після закінчення програми навчання, яка досліджує різні аспекти світу бізнесу, включаючи маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та людські ресурси. В результаті навчання випускники отримують професійну і академічну кваліфікацію.

Поступово в програмі корпоративного управління може навчити студентів співпраці та управлінські навички, необхідні для створення і розширення корпоративної організації, підтримуючи рада зацікавлених сторін в досягненні цілей прибутку. Студенти, як правило, навчитися протистояти важливий кредит, екологічних і соціальних проблем.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Корпоративне управління в Великобританія. Візьміть Корпоративне управління в Великобританія. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Великобританія!

2 Результати в Корпоративне управління, Великобританія Filter

МВА в Аберіствіті

Aberystwyth University Business School
MBA
<
Денна
англійська
Кампус

Aberystwyth MBA дозволяє розвивати розуміння більш високого рівня управлінських навичок і концепцій та їх застосування в практичних ситуаціях. Як учасник програми МВА, ви буде ...

Детальніше

MBA будівництво корпоративного управління

Hochschule Biberach University Of Applied Science
MBA
<
Денна
<
12 тижні
німецький
Кампус

Вимоги до менеджерів в будівельній галузі стають все більш вимогливими і складними. На додаток до технічних знань економічних, правових та організаційних навичок, а також нави ...

Детальніше