MBASTUDIES

Контроль і управління Південна Америка - Контроль і управління програми МВА Південна Америка

MBA, безумовно, найуспішнішим ступеня 20-го століття. Подивіться на американську статистику. Перша степень не була видана до 1900-их. До кінця 20-го століття він був 27% ринку всіх учених ступенів видається.

Кар'єра, такі як аналітик відповідності, директор управління і клієнтських операцій асоційованої компанії можуть розраховувати в основному на розвиток управлінських навичок. Вони можуть бути відточені через гонитві за освіту в галузі контролю управління, який намагається готових студентів для різних керівних орієнтованих на роботу.

Spanning багатьох країнах і острівних територій, Південна Америка є домом для багатьох іспаномовних країнах. Тут студенти можуть буквально ходити з історії на їх шляху в клас і вбирати культуру древніх товариств. 

Контроль і управління Південна Америка - Візьміть Контроль і управління Південна Америка. Отримати всі програми Контроль і управління та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Контроль і управління, Південна Америка Filter

MBA в області корпоративних фінансів, аудиту та controllership

Grupo Tiradentes
MBA
Бер 2021
<
Денна
<
407 години
Portuguese
Кампус

адекватних годин; відомі професори та експерти на місцевому ринку; інфраструктура сумісний зі стандартною вимогою нашої цільової аудиторії; практичний досвід і присутність зап ...

Детальніше