close

Фільтри

Див. результати

Програми Контроль і управління . Подивіться на верхню програми Контроль і управління тут!

Досягнення магістра ділового адміністрування є вражаючим досягненням. Доступний тільки після закінчення ступеня бакалавра, це ілюструє повне і глибоке розуміння предмету, особливо для майбутніх роботодавців. Що та… Детальніше

Досягнення магістра ділового адміністрування є вражаючим досягненням. Доступний тільки після закінчення ступеня бакалавра, це ілюструє повне і глибоке розуміння предмету, особливо для майбутніх роботодавців.

Що таке МВА в управлінні? Облікові процеси в будь-якому суб'єкті господарювання призначені не тільки для обробки фінансових потреб бізнесу, але також для додавання інформації до процесів прийняття рішень для досягнення найкращого результату для бізнесу. Управлінський контроль - це практика правильного використання інформації для зміни процесу прийняття рішень шляхом розробки конкретних стратегій та впливових дій. Наприклад, використання бюджетів для вимірювання продуктивності менеджера буде дія контрольного управління.

Переваги такої програми, ймовірно, вийдуть за рамки вашої кар'єри та вашого особистого життя. Ви, напевно, можете розраховувати на підвищення корисних здібностей, таких як управління грошовими коштами, управління часом та підвищення соціальних навичок.

МВА в галузі управління буде вартістю в залежності від регіону, де розташована школа та сама школа. Витрати можуть бути більш керованими, якщо вибрати заняття деякими класами в Інтернеті, а не в традиційному навчальному закладі. Конкретну інформацію про вартість вашої програми можна отримати безпосередньо у вашій школі.

Кар'єра в області контролю управління охоплює кожну галузь. Ви можете вибрати працювати в фінансах як контролер для великої корпорації. Крім того, ви можете виявити, що шлях до віце-президента, президента або головного виконавчого директора як малих, так і великих компаній відкритий для вас із ступенем магістра. Ви також можете вибрати собі посаду директора з управління персоналом або операцій.

Школи в усьому світі пропонують такі програми, як це, на кампусі та в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Grupo Tiradentes
Aracaju, Бразилія

адекватних годин; відомі професори та експерти на місцевому ринку; інфраструктура сумісний зі стандартною вимогою нашої цільової аудиторії; практичний досвід і присутність зап ... +

адекватних годин; відомі професори та експерти на місцевому ринку; інфраструктура сумісний зі стандартною вимогою нашої цільової аудиторії; практичний досвід і присутність запрошених фахівців в деяких модулях. -
MBA
Денна
407 години
Portuguese
Бер 2021
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут