close

Фільтри

Див. результати

Енергетичні дослідження в Центральноафриканська Республіка . Подивіться на програми Енергетичні дослідження в Центральноафриканська Республіка .

MBA розшифровується як Майстер ділового адміністрування і складається з програми навчальний план, який забезпечує основу в основній концепції бізнесу, зокрема менеджменту, фінансів, економіки, продажів, маркетингу, уп… Детальніше

MBA розшифровується як Майстер ділового адміністрування і складається з програми навчальний план, який забезпечує основу в основній концепції бізнесу, зокрема менеджменту, фінансів, економіки, продажів, маркетингу, управління людськими ресурсами та управління ланцюгами поставок.

Енергетичні дослідження є багатопрофільною галуззю, яка науково вивчає, як джерела енергії збираються та використовуються людським суспільством. Він зазвичай аналізує поточні ресурси та розробку нових поставок енергії.

Особи, які хочуть повністю зануритися в різних культурах і вивчати нові мови могли б насолоджуватися вивчення в Центральноафриканській Республіці. Країна є домом для більш ніж 80 різних національностей і 120 різних мовах. Французький та Sangho дві офіційні мови країни.

Енергетичні дослідження в Центральноафриканська Республіка . Візьміть Енергетичні дослідження в Центральноафриканська Республіка . Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Центральноафриканська Республіка !

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Фільтри
EUCLID (Euclid University)
Вашингтон , США +1 Більше

Спільна ініціатива з IOSD (Міжнародна організація зі сталого розвитку), це спеціалізовані і доступний МВА тренував програма Оксфорд-стиль, який встановлює планку з точки зору ... +

Спільна ініціатива з IOSD (Міжнародна організація зі сталого розвитку), це спеціалізовані і доступний МВА тренував програма Оксфорд-стиль, який встановлює планку з точки зору базових знань, тематичного охоплення і глибини, а також глобальної застосовності. -
MBA
Денна
заочно
12 - 18 місяці
англійська
Онлайн
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут