MBASTUDIES

Енергетичні науки Європа - Енергетичні науки програми МВА Європа

Магістратура ділового адміністрування (MBA) - це професійний ступінь, який присуджується тим, хто закінчив програму в галузі управління бізнесом в бізнес-школі. В процесі навчання вивчаються різні форми аналізу і стратегій включаючи операційний менеджмент, маркетинг, фінанси і бухгалтерський облік.

Ті, хто хоче знати більше про поновлюваних джерел енергії може знадобитися прийняти класи в енергетичних науках. Поряд з вивченням про типах енергії, студенти можуть дізнатися, як зберігати, використовувати і передавати стійкі джерела енергії.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

Енергетичні науки Європа - Візьміть Енергетичні науки Європа. Отримати всі програми Енергетичні науки та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Енергетичні науки, Європа Filter

Енергетичний менеджмент (MBA)

TU-Campus EUREF
MBA
Жов 2020
<
Денна
<
3 семестри
англійська
Кампус

Магістерська програма «Енергетичний менеджмент» в TU-Campus EUREF в Берліні не тільки передає новітні погляди на питання енергетичного менеджменту, але й обговорює сьогоднішні ...

Детальніше