MBASTUDIES

Дослідження харчових продуктів і напоїв Europa - Дослідження харчових продуктів і напоїв програми МВА Europa

Присвоєння ступеня магістра ділового адміністрування (MBA) студентам здійснюється після завершення навчання на програмах магістратури, які пропонуються бізнес-школами. У багатьох навчальних закладах можна вибрати різні форми навчання на програмах з управління бізнесом - очне і вечірнє, заочне або онлайн навчання.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Дослідження харчових продуктів і напоїв Europa - Візьміть Дослідження харчових продуктів і напоїв Europa. Отримати всі програми Дослідження харчових продуктів і напоїв та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в Дослідження харчових продуктів і напоїв, Europa Filter

Їжа

Agribusiness Academy
Онлайн Заочне навчання 3 - 6 місяці Відкритий конкурс Великобританія Ньюкасл-ан-Лайм Бірмінгем США Бостон + 3 більше

Ця програма розрахована на тих, хто хоче побудувати своє критичне розуміння продовольства

Магістр наук та МВА в галузі управління харчовими продуктами та агропромисловою діяльністю

Audencia Business School
Кампус Денне навчання 12 місяці Вересень 2020 Франція Нант Бразилія Сан-Паулу + 2 більше

Для майбутніх менеджерів, які пристрасно ставляться до їжі та сільського господарства, програма "Магістр наук у галузі управління харчовими продуктами та агропромисловою діяльністю" (FAM) забезпечує найкращі академічні та практичні знання бізнесу, щоб краще керувати світовими проблемами харчування відповідальним та інноваційним способом.

Диплом аспіранта з міжнародного кулінарного мистецтва

IMI International Management Institute Switzerland
Кампус Денне навчання 6 - 12 місяці Відкритий конкурс Швейцарія Люцерн

Призначений для тих, хто бажає переїхати в кулінарний сектор, але має обмежений досвід або не має досвіду в галузі кулінарного мистецтва.