MBASTUDIES

Дослідження харчових продуктів і напоїв в Швейцарія . Подивіться на програми Дослідження харчових продуктів і напоїв в Швейцарія .

MBA (Майстер ділового адміністрування) є диплом про вищу освіту, яка присуджується студентам, які освоїли вивчення бізнесу. Ступінь MBA вважається одним з найпрестижніших і затребуваних градусів у світі.

Швейцарія (нім. Schweiz, французькою: Suisse, італійська: Svizzera, ретороманська:. Svizra Швейцарії має деякі з всесвітньо відомих університетів, як ETH в Цюріху, EPFL в Лозанні, в Женеві IHEID, Лозаннського університету та Університет Санкт-Галлена. Майте на увазі, це 'и набагато краще говорити на місцевій мові, тому якщо ви можете ' т говорити або французькою, німецькою або італійською, краще піти на курси в першу чергу.

Дослідження харчових продуктів і напоїв в Швейцарія . Візьміть Дослідження харчових продуктів і напоїв в Швейцарія . Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Швейцарія !

1 Результати в Дослідження харчових продуктів і напоїв, Швейцарія Filter

Диплом аспіранта з міжнародного кулінарного мистецтва

IMI International Management Institute Switzerland
Швейцарія , Люцерн
MBA
01 Feb 2020
<
Денне навчання
<
6 місяці
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Призначений для тих, хто бажає переїхати в кулінарний сектор, але має обмежений досвід або не має досвіду в галузі кулінарного мистецтва. ...

Детальніше