Filter
MBA
Китай Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Дослідження харчових продуктів і напоїв в Китай. Подивіться на програми Дослідження харчових продуктів і напоїв в Китай.

Студенти часто задаюся питанням, чи є їх рішення вийти з корпоративного світу і встати на дорогі MBA був мудрий. До недавнього часу найскладнішою частиною MBA не виходила прийнято кращих шкіл бізнесу. Маючи MBA був еквівалент між двох-і з половиною і чотири роки додатковий досвід рейтингу. Саме в такі моменти ти розумієш справжню цінність MBA.

Китай, офіційно People 'Китайської Народної Республіки, є суверенним держава, розташована в Східній Азії. Це світ 'и найбільш густонаселена країна, з населенням більше 1350000000.

Дослідження харчових продуктів і напоїв в Китай. Візьміть Дослідження харчових продуктів і напоїв в Китай. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Китай!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Дослідження харчових продуктів і напоїв, Китай

Ступеня
Місце знаходження
Китай
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Audencia Business School

Для майбутніх менеджерів, які пристрасно ставляться до їжі та сільського господарства, програма "Магістр наук у галузі управління харчовими продуктами та агропромисловою ... [+]

Подвійна ступінь у зростанні

Для майбутніх менеджерів, які пристрасно ставляться до їжі та сільського господарства, програма "Магістр наук у галузі управління харчовими продуктами та агропромисловою діяльністю" (FAM) забезпечує найкращі академічні та практичні знання бізнесу, щоб краще керувати світовими проблемами харчування відповідальним та інноваційним способом.

В умовах зростаючого впливу глобалізації та розвитку технологій харчова, сільськогосподарська та сільськогосподарська галузі перебувають у стані розширення та еволюції. Оскільки дві з провідних країн світу в агробізнесі, Франція та Бразилія готові грати фундаментальну роль у майбутньому харчової промисловості.... [-]

Китай Шеньчжень
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою