MBAosvita.com

Дослідження сталого розвитку в Казахстан . Подивіться на програми Дослідження сталого розвитку в Казахстан .

MBA, безумовно, найуспішнішим ступеня 20-го століття. Подивіться на американську статистику. Перша степень не була видана до 1900-их. До кінця 20-го століття він був 27% ринку всіх учених ступенів видається.

Республіка Казахстан є країною Центральної Азії. Це найбільший мають виходу до моря країни. Система освіти є загальним і обов'язковим. Він розділений на 3 етапи, а саме: первинний (1-4 класи), основної загальної (форми 5-9), і старшого рівня освіти (форми 10 - 11 або 12).

Дослідження сталого розвитку в Казахстан . Візьміть Дослідження сталого розвитку в Казахстан . Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Казахстан !

1 Результати в Дослідження сталого розвитку, Казахстан Filter

MBA в управлінні зеленою економікою

Kazakh British Technical University (KBTU)
Кампус Денне навчання 15 місяці Відкритий конкурс Казахстан Алмати

MBA в галузі управління зеленою економікою забезпечує глибокі знання про принципово важливу нову сферу нашої економіки і суспільства, дивлячись на те, як розвиток екологічно сталого бізнесу може створити конкурентні переваги. Курси охоплюють мінливу енергетичну суміш і ринок - розвиток відновлюваних джерел і виклик викопного палива - перед тим, як розглядати, як технології та підприємництво можуть бути застосовані до сталого бізнесу, завершуючи поглядом на взаємодію між розвитком сталого бізнесу та корпоративним бізнесом. соціальна відповідальність.