MBAosvita.com

Дослідження навколишнього середовища Europa - Дослідження навколишнього середовища програми МВА Europa

MBA, безумовно, найуспішнішим ступеня 20-го століття. Подивіться на американську статистику. Перша степень не була видана до 1900-их. До кінця 20-го століття він був 27% ринку всіх учених ступенів видається.

MBA середовищі виконується в два роки програма, яка складається з сильних основних курсів, таких як фінансове управління, управління операціями, управління маркетингом. Основними темами програми управління навколишнім середовищем, Clean Tech підприємництва, екологічного аудиту, бізнесу та зміну клімату та економіки природокористування.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Дослідження навколишнього середовища Europa - Візьміть Дослідження навколишнього середовища Europa. Отримати всі програми Дослідження навколишнього середовища та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Дослідження навколишнього середовища, Europa Filter

MBA відновлюваних джерел енергії

Renewables Academy AG (RENAC)
Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 5 семестри Жовтень 2019 Німеччина Берлін + 1 більше

Онлайн магістерська програма MBA Renewables забезпечує магістра ділового адміністрування з акцентом на поновлювані джерела енергії та енергоефективність.