Filter
MBA
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Дослідження навколишнього середовища . Подивіться на верхню програми Дослідження навколишнього середовища тут!

Коли більшість людей думають про когось з МВА, ідея бізнесу загартованої, серйозний професійний приходить на розум; Однак, це ще не галузі ділового адміністрування, ніж чорних костюмах та портфелі. Ви ставите питанням, "Що таке MBA в навколишньому середовищі?" Ви можете розглянути цей корисний варіант.

Оскільки світ стає все більш екологічно обережні, великі підприємства здійснюють цей зсув, щоб зберегти енергію, поширення інформації серед клієнтів і співробітників, а також встановити зелені ділової практики. MBA в програмі екологічного призначена для навчання своїх учасників з екологічної політики і навчити їх, як інтегрувати ці знання в професійному світі. Це включає в себе розробку політики для організацій, навчанні інших на їх зеленої впливу, та надання допомоги у створенні та впровадженню екологічно безпечних бізнес-практики.

Тому що є сильний поштовх в професійному світі, щоб збільшити екологічної свідомості, на ринку праці, що добре для тих, хто проводить цю ступінь. Тим не менше, для багатьох, знаючи, що вони працюють, щоб зробити світ кращим є основним мотиватором.

Хоча вартість відвідування школи залежить від установи, є ще багато варіантів, доступних сьогодні, ніж колись були. Це було не так давно, що проводить MBA означало покласти свою кар'єру на утримання і повернутися в школу протягом двох-чотирьох років. Мало того, що це непростий думка, він також був дорогий; Однак, із зростанням онлайнових програм магістерських сьогодні будь-яка людина може повернутися в школу. Більшість інтернет-навчальні заклади пропонують доступні, гнучкі класи, спеціально призначені для учнів, які мають додаткові зобов'язання за межами школи.

Є багато робочих місць для людей, які отримують ступінь магістра ділового адміністрування в середовищі. Зовсім недавно, великі компанії шукають раціональне природокористування встановлювати й заохочувати політику екологічної свідомості. Інші варіанти кар'єри включати роботу для некомерційних організацій, яка виступає як керівників проектів, або працюючи в уряді.

 

Студенти, зацікавлені в проведенні ступінь онлайн слід почати з вивчення нашого сайту і дослідження програм, які ми пропонуємо. Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Дослідження навколишнього середовища

Renewables Academy AG (RENAC)

Онлайн магістерська програма MBA Renewables забезпечує магістра ділового адміністрування з акцентом на поновлювані джерела енергії та енергоефективність. ... [+]

Університет прикладних наук Берут та Академія поновлюваних джерел енергії (RENAC) спільно пропонують першу програму дистанційного навчання з можливістю отримати ступінь магістра ділового адміністрування, що спеціалізується на поновлюваних джерелах енергії та енергоефективності - MBA Renewables.

Програма поєднує в собі економічні, технічні, юридичні, політичні та організаційні знання, адаптовані до галузей відновлюваної енергетики та енергоефективності. Завдяки цілісному підходу студенти отримують огляд та розуміння:... [-]

Німеччина Берлін
Жовтень 2020
англійська
Заочне навчання
5 семестри
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою