MBASTUDIES

Дослідження в галузі управління в Чорногорія. Подивіться на програми Дослідження в галузі управління в Чорногорія.

Студенти часто задаюся питанням, чи є їх рішення вийти з корпоративного світу і встати на дорогі MBA був мудрий. До недавнього часу найскладнішою частиною MBA не виходила прийнято кращих шкіл бізнесу. Маючи MBA був еквівалент між двох-і з половиною і чотири роки додатковий досвід рейтингу. Саме в такі моменти ти розумієш справжню цінність MBA.

Програми навчання з менеджменту можуть підготувати студентів до роботи на керівних посадах в різних організаціях, в тому числі і в уряді. Багато програм дозволяють студентам спеціалізуватися в обраній галузі, наприклад, фінанси, маркетинг, економіка або бухгалтерський облік.

Культура Чорногорії була сформована православною, слов'янської, і Адріатичного впливів. Студенти в цій країні може мати доступ до важливих культурних та історичних місцях. Офіційною мовою країни є Чорногорський, але сербський йдеться більшістю населення.

Дослідження в галузі управління в Чорногорія. Візьміть Дослідження в галузі управління в Чорногорія. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Чорногорія!

1 Результати в Дослідження в галузі управління, Чорногорія Filter

International MBA в області менеджменту, фінансів та агробізнесу

University Mediterranean Podgorica
MBA
Вер 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Аспірантура дослідження International MBA в галузі управління, фінансів та агробізнесу пропонує міждисциплінарних знань у ряді соціальних наук, зокрема, управління, фінансів, ...

Детальніше