MBASTUDIES

Дослідження в галузі управління в Португалія . Подивіться на програми Дослідження в галузі управління в Португалія .

Ступінь магістра ділового адміністрування або MBA, присуджується студентам, які успішно завершили навчання на програмах в галузі управління бізнесом. Фінанси, бухгалтерський облік, управління людськими ресурсами, а також інші теми, пов'язані з бізнесом, входять до програми навчання.

Програми з менеджменту готують студентів до роботи на позиції початкового рівня, надаючи знання про різноманітні принципи управління. Вони часто включають в себе такі теми, як вирішення проблем, організаційна поведінка і прийняття рішень. Курси по менеджменту також можуть бути зосереджені на лідерських навичках, необхідних для того, щоб стати менеджером.

Португалії, офіційно Португальської Республіки, є країною, розташованої на південному заході Європи, на Піренейському півострові. Португалія знаходиться в 900 років, і навіть якщо він має відносно невелику площу, він зіграв вирішальну роль у світовій історії. Universidade Do Porto є найпопулярнішим іноземцями, які складаються з 11% іноземних студентів.

Дослідження в галузі управління в Португалія . Візьміть Дослідження в галузі управління в Португалія . Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Португалія !

1 Результати в Дослідження в галузі управління, Португалія Filter

MBA в галузі організаційного переваги

ISG Business & Economics School
MBA
<
Денна
<
240 години
англійська
Кампус

МВА в галузі організаційного досконалості прагне розширити знання учасників »в області організаційного досвіду, через комплексного і міждисциплінарного перспективу. Курс був р ...

Детальніше