MBASTUDIES

Дослідження в галузі управління в Коста-Ріка. Подивіться на програми Дослідження в галузі управління в Коста-Ріка.

Студенти часто задаюся питанням, чи є їх рішення вийти з корпоративного світу і встати на дорогі MBA був мудрий. До недавнього часу найскладнішою частиною MBA не виходила прийнято кращих шкіл бізнесу. Маючи MBA був еквівалент між двох-і з половиною і чотири роки додатковий досвід рейтингу. Саме в такі моменти ти розумієш справжню цінність MBA.

Програми MBA з менеджменту - це програми післядипломної освіти, які готують студентів для побудови кар'єри у вищій управлінській області. Студенти будуть розвивати навички та отримувати знання, необхідні для успішної роботи в корпоративному середовищі.

Коста-Ріка пропонує спонсорські і в той же час студенти чистих вище навчальних програм навчання. У країні 20 державних і 44 приватних вузів з провідними три громадські університети Університету Коста-Ріки, Національного університету Коста-Ріки і технологічного інституту.

Дослідження в галузі управління в Коста-Ріка. Візьміть Дослідження в галузі управління в Коста-Ріка. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Коста-Ріка!

1 Результати в Дослідження в галузі управління, Коста-Ріка Filter

MBA Латиноамериканське лідерство

INCAE Business School
MBA
<
Денна
<
15 місяці
іспанська
Кампус

Ця програма дає вам знання для застосування найкращих бізнес-методів у сценарії, коли розвинені країни та країни, що розвиваються, сходяться. Вона надає вам необхідний досвід, ...

Детальніше