MBASTUDIES

Дослідження в галузі управління в Камерун. Подивіться на програми Дослідження в галузі управління в Камерун.

MBA (Майстер ділового адміністрування) є диплом про вищу освіту, яка присуджується студентам, які освоїли вивчення бізнесу. Ступінь MBA вважається одним з найпрестижніших і затребуваних градусів у світі.

Ступінь MBA з менеджменту - програма магістратури, призначена для професіоналів і студентів, які хочуть стати лідерами в бізнесі. Дані програми зазвичай поєднують заняття з фінансів, етики, людських ресурсів з менеджментом і корпоративним лідерством.

Захід африканська країна Камерун пишається швидко зростаючий системи вищої освіти. Коледжі та університети були нечисленні, поки недавно, але багато нових шкіл, що пропонують різноманітні нових навчальних програм значно диверсифікована варіанти для студентів у цій країні.

Дослідження в галузі управління в Камерун. Візьміть Дослідження в галузі управління в Камерун. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Камерун!

1 Результати в Дослідження в галузі управління, Камерун Filter

MBA в галузі управління проектами, проектування та впровадження (PMDI)

Catholic University Of Cameroon
MBA
Вер 2020
<
2 років
англійська
Кампус

Ця програма спрямована на буріння студентів на ефективне та ефективне управління операціями та планування та виконання проектів як приватного, так і державного секторів. ...

Детальніше