MBASTUDIES

Програми Державне управління . Подивіться на верхню програми Державне управління тут!

Майстер ділового адміністрування є академічним досягненням, отриманим після випускників студента бізнес-школи. Ступінь програми передбачає поглиблене вивчення предметів, пов'язаних з бізнесом. Випускники, які досягають цієї честі, можуть знайти більше можливостей для кар'єри в приватній промисловості, державних та громадських організаціях.

Що таке МВА в державному управлінні? Ступінь пропонує навчання, яке дозволяє студентам виконувати управлінські функції у федеральному, державному та місцевому органах влади. Навчання класу звичайно фокусується на таких питаннях менеджменту, як лідерство, маркетинг, бухгалтерський облік, аналіз даних, стратегія та операції. Програма зазвичай включає в себе основний навчальний план, спеціалізовані курси та факультативи. У багатьох випадках класи проводяться викладачами, які працюють у державному секторі. Навчальні модулі можуть включати лекції, презентації та проекти в команді. Тривалість програми, як правило, від року до двох років.

Студенти, які отримують магістр ділового адміністрування в державному управлінні часто розробляють відмінні проблеми та аналітичні навички. Цей набір навичок може допомогти організаціям досягти соціальних цілей. Крім того, вони можуть розвивати лідерські якості, які допоможуть їм досягти успіху у всіх сферах життя.

МВА в державному управлінні має різні витрати. Школи мають різні гонорари та навчання. Важливо, щоб студенти ретельно оцінювали кожну установу, перш ніж приймати остаточне рішення.

Випускники з МВА в галузі державного управління можуть застосовувати свої управлінські знання для різних ситуацій зайнятості. Існує попит на цих фахівців уряду, освіти, охорони здоров'я та фінансів. Робота виконана різноманітно. Випуск випускників посад може включати менеджера з обслуговування клієнтів, кредитного працівника, контрактного адміністратора, бюджетного аналітика, менеджера філії та адміністратора виплат. Очікується, що ці фахівці забезпечать стабільні рішення.

Багато університетів пропонують магістра ділового адміністрування в галузі державного управління. Студенти, які віддають перевагу домашньому навчанню, можуть отримати користь від навчання в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Державне управління Filter

MBA Управління державним сектором

University of Baltimore, Merrick School of Business
MBA
Вер 2020
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
Денна
<
заочно
<
2 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Спеціалізація UB MBA у сфері управління державним сектором пропонується у партнерстві з коледжем державних справ університету Балтимора та зосереджена на управлінні державними ...

Детальніше

MBA в галузі державного управління

Grupo Tiradentes
MBA
Бер 2021
<
Денна
<
407 години
Portuguese
Кампус

адекватних годин; відомі професори та експерти на місцевому ринку; інфраструктура сумісний зі стандартною вимогою нашої цільової аудиторії; практичний досвід і присутність зап ...

Детальніше

MBA в управлінні державної політики

Sciences Po Tunis
MBA
Вер 2020
<
Денна
<
2 років
французький
Кампус

MBA в галузі управління державної політики є спеціалізованою елітної програмою, відкритою для сучасного світу і особливо присвяченій вивченню політики, її суб'єктів, її інстит ...

Детальніше