MBASTUDIES

Готельний бізнес в Ямайка. Подивіться на програми Готельний бізнес в Ямайка.

Ступінь магістра ділового адміністрування або MBA, присуджується студентам, які успішно завершили навчання на програмах в галузі управління бізнесом. Фінанси, бухгалтерський облік, управління людськими ресурсами, а також інші теми, пов'язані з бізнесом, входять до програми навчання.

Основними напрямками професійної реалізації після закінчення навчання на курсах з готельного менеджменту є управління господарською діяльністю або розробка управлінських стратегій. Після закінчення курсів у сфері готельного менеджменту можна влаштуватися працювати в готель, ресторан або туристичний бізнес.  

Ямайка є острівна держава розташована в Карибському морі, включаючи третій за величиною острів з Великих Антильських островів.

Готельний бізнес в Ямайка. Візьміть Готельний бізнес в Ямайка. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Ямайка!

1 Результати в Готельний бізнес, Ямайка Filter

Майстер ділового адміністрування - готельний і туристичний менеджмент

University of Technology, Jamaica (UTech)
MBA
<
Денна
Кампус

Програма гостинності та туризму управління готує учасників стати фахівці з управління, які володіють гостинність, підприємницьких і управлінських навичок і компетенцій. ...

Детальніше