MBASTUDIES

Готельний бізнес Ліон - Готельний бізнес програм Готельний бізнес Ліон, Ліон

Присвоєння ступеня магістра ділового адміністрування (MBA) студентам здійснюється після завершення навчання на програмах магістратури, які пропонуються бізнес-школами. У багатьох навчальних закладах можна вибрати різні форми навчання на програмах з управління бізнесом - очне і вечірнє, заочне або онлайн навчання.

Маючи MBA у сфері гостинності дозволяє посадити на керівні пости в бізнесі гостинності. Деякі позиції, що ви можете прагнути до категорії відносяться житло і менеджер готелю, менеджер Харчування Обслуговування та Конвенції Services Manager. Уявіть собі велику кількість зарплата виплачується на ці посади. MBA у сфері гостинності готує вас для цих головних ролях.

Франція пропонує чудовий система вищої освіти не тільки своїх громадян, а й іноземців. Країни 'и динамічною культури приваблює іноземних студентів і тих, хто зацікавлений у проведенні міжнародних курсів. Франція має традицію наукових і технологічних інновацій. Це гарантує, що вчені в повній мірі використовувати свої творчі здібності.

Ліон розташований в центрально-східній Франції. Це місто з більш ніж 400 000 жителів. Ліон місто має безліч університетів, коледжів та інших незначних вищих навчальних закладах.

Готельний бізнес Ліон - Візьміть MBA Ліон. Отримати всі програми MBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Готельний бізнес, Ліон Filter

MBA в міжнародному менеджменті готельного бізнесу

SHG Lyon
MBA
<
2 років
англійська
французький
Кампус

Звичайно, одна з кращих ступінь МВА у Франції та в світі, щоб стати лідером в готельного менеджменту. Ви будете навчатися в кожному відділенні, щоб стати директором. ...

Детальніше