MBASTUDIES

заочно Глобальний маркетинг Франція - Глобальний маркетинг програми Глобальний маркетинг Франція

MBA, безумовно, найуспішнішим ступеня 20-го століття. Подивіться на американську статистику. Перша степень не була видана до 1900-их. До кінця 20-го століття він був 27% ринку всіх учених ступенів видається.

Студенти, які навчаються області глобального маркетингу може дізнатися про маркетинг на міжнародному рівні. Вони можуть досліджувати весь процес, починаючи від планування і виробництва з метою просування продукції на світовому ринку.

Франція пропонує чудовий система вищої освіти не тільки своїх громадян, а й іноземців. Країни 'и динамічною культури приваблює іноземних студентів і тих, хто зацікавлений у проведенні міжнародних курсів. Франція має традицію наукових і технологічних інновацій. Це гарантує, що вчені в повній мірі використовувати свої творчі здібності.

заочно MBA Франція - Візьміть заочно MBA Франція. Усі заочно програми MBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Глобальний маркетинг, Франція Filter

International MBA

MBA
Жов 2020
<
заочно
15 Вер 2020
англійська
Кампус

The International MBA is a one-year program held in Paris. The education is based on a broad array of disciplines, which will allow you to acquire a comprehensive range of man ...

Детальніше