Filter
MBA
Великобританія England Gloucester Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

MBA в Gloucester, подивіться на програми MBA в Gloucester.

MBA розшифровується як Майстер ділового адміністрування і складається з програми навчальний план, який забезпечує основу в основній концепції бізнесу, зокрема менеджменту, фінансів, економіки, продажів, маркетингу, управління людськими ресурсами та управління ланцюгами поставок.

MBA або магістра ділового адміністрування є дворічна програма ступеня. Для досягнення МВА, студенти повинні спочатку отримав ступінь бакалавра в суміжній галузі. У програмі МВА, студенти отримують пов'язані з бізнесом, курсову, що кваліфікує їх експлуатації і управління підприємств і компаній.

 

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Глостер є домом для однієї з чотирьох кампусів університету Глостершир. Факультет Прикладних Наук знаходиться там з 2002 року. Характерно для Англії, Глостер відомо для багатьох церков і собор, побудований єпископом Джон Хупер.

MBA Gloucester. Візьміть MBA Gloucester. Отримати всі програми MBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Великобританія
England
Gloucester
Тип навчання
Форма навчання
University of Gloucestershire

Цей курс допоможе вам розвинути креативний підхід до бізнесу, що веде до справжньої інновації. Завдяки проектно-мисленню та практичним вправ, які спираються на теорію, ви ... [+]

Цей курс допоможе вам розвинути креативний підхід до бізнесу, що веде до справжньої інновації.

Завдяки проектно-мисленню та практичним вправ, які спираються на теорію, ви підвищите свої можливості управління та лідерства. Ви отримаєте користь від підтримки та досвіду вчиненого та науково-дослідного персоналу, який має вищий академічний і діловий досвід. Відвідування запрошених доповідачів з різними спеціальностями та посилань курсу до Інституту дипломованих менеджменту (CMI) покращить ваші знання. Студенти виходять з найрізноманітніших навчальних досягнень та заохочуються до використання власного досвіду, а також їх нещодавно отриманих навичок та обізнаності. Це сприяє створенню динамічного навчального середовища, що включає бізнес-моделювання, інноваційне вирішення проблем та сумісне навчання.... [-]

Великобританія Gloucester
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою