Заочне навчання MBA Глостер - MBA програм MBA Глостер, Глостер

Магістратура ділового адміністрування (MBA) - це професійний ступінь, який присуджується тим, хто закінчив програму в галузі управління бізнесом в бізнес-школі. В процесі навчання вивчаються різні форми аналізу і страте… Детальніше

Магістратура ділового адміністрування (MBA) - це професійний ступінь, який присуджується тим, хто закінчив програму в галузі управління бізнесом в бізнес-школі. В процесі навчання вивчаються різні форми аналізу і стратегій включаючи операційний менеджмент, маркетинг, фінанси і бухгалтерський облік.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Глостер є домом для однієї з чотирьох кампусів університету Глостершир. Факультет Прикладних Наук знаходиться там з 2002 року. Характерно для Англії, Глостер відомо для багатьох церков і собор, побудований єпископом Джон Хупер.

Заочне навчання MBA Глостер - Візьміть MBA Глостер. Отримати всі MBA програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Згорнути
University of Gloucestershire
Gloucester, Великобританія

Цей курс допоможе вам розвинути креативний підхід до бізнесу, що веде до справжньої інновації. Завдяки проектно-мисленню та практичним вправ, які спираються на теорію, ви підв ... +

Цей курс допоможе вам розвинути креативний підхід до бізнесу, що веде до справжньої інновації. Завдяки проектно-мисленню та практичним вправ, які спираються на теорію, ви підвищите свої можливості управління та лідерства. Ви отримаєте користь від підтримки та досвіду вчиненого та науково-дослідного персоналу, який має вищий академічний і діловий досвід. -
MBA
Денне навчання
Заочне навчання
англійська
Кампус