MBASTUDIES

Заочне навчання MBA Гілдфорд - MBA програм MBA Гілдфорд, Гілдфорд

Присвоєння ступеня магістра ділового адміністрування (MBA) студентам здійснюється після завершення навчання на програмах магістратури, які пропонуються бізнес-школами. У багатьох навчальних закладах можна вибрати різні форми навчання на програмах з управління бізнесом - очне і вечірнє, заочне або онлайн навчання.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Заочне навчання MBA Гілдфорд - Візьміть MBA Гілдфорд. Отримати всі MBA програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Магістратура, Гілдфорд, Заочне навчання Filter

Магістр ділового адміністрування MBA

University of Surrey
MBA
Жов 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
31 Сер 2020
англійська
Кампус

MBA Surrey - це трансформаційний досвід навчання. Ми зробимо більше, ніж змінимо ваші перспективи кар’єри: ми хочемо змінити те, як ви думаєте. Ми досягаємо цього завдяки взає ...

Детальніше