Заочне навчання MBA Льовен - MBA програм MBA Льовен, Льовен

Студенти часто задаюся питанням, чи є їх рішення вийти з корпоративного світу і встати на дорогі MBA був мудрий. До недавнього часу найскладнішою частиною MBA не виходила прийнято кращих шкіл бізнесу. Маючи MBA був еквівале… Детальніше

Студенти часто задаюся питанням, чи є їх рішення вийти з корпоративного світу і встати на дорогі MBA був мудрий. До недавнього часу найскладнішою частиною MBA не виходила прийнято кращих шкіл бізнесу. Маючи MBA був еквівалент між двох-і з половиною і чотири роки додатковий досвід рейтингу. Саме в такі моменти ти розумієш справжню цінність MBA.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Бельгія, офіційно Королівство Бельгія, є федеративною державою в Західній Європі. Він є одним із засновників Європейського Союзу і проводить ЄС 'и штаб-квартири, а також кількох інших великих міжнародних організацій, таких як НАТО.

Кілька вивчення можливості є в цьому місті. Один з найстаріших університетів регіону, Католицький університет, а також Вищого інституту філософія знайшла в Левені.

Заочне навчання MBA Льовен - Візьміть MBA Льовен. Отримати всі MBA програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Згорнути
KU Leuven
Leuven, Бельгія

Програма МВА К. Л. Левена створена з метою заохотити студентів подумати, виконувати та розвивати шляхи успішного запуску своєї кар'єри та підготувати їх до переходу на кер ... +

Програма МВА К. Л. Левена створена з метою заохотити студентів подумати, виконувати та розвивати шляхи успішного запуску своєї кар'єри та підготувати їх до переходу на керівні посади - від нагляду до більш старших ролей - у починаючими починаннями, починаючими починаючими підприємствами, міжнародними компаніями або нестандартними компаніями. -прибуткові організації. Дизайн МВА дозволяє учням адаптувати свої індивідуальні програми до власних уподобань та амбіцій. -
MBA
Денне навчання
Заочне навчання
англійська
Кампус