MBASTUDIES

Заочне навчання Адміністративні дослідження Париж - Адміністративні дослідження програм Адміністративні дослідження Париж, Париж

Ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) присуджується студентам після закінчення програми навчання, яка досліджує різні аспекти світу бізнесу, включаючи маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та людські ресурси. В результаті навчання випускники отримують професійну і академічну кваліфікацію.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Париж є самим густонаселеним містом у Франції та її столиці. Вона налічує більше 2000 тисяч жителів. Він приймає у себе провідних центрів навчання і мистецтва в європейському регіоні. Будучи домом для найбільше число осіб з вищою освітою, Париж має кілька престижних університетів у Франції.

Заочне навчання Адміністративні дослідження Париж - Візьміть Адміністративні дослідження Париж. Отримати всі Адміністративні дослідження програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Париж, Заочне навчання Filter

MBA Спеціалізується на управлінні людськими ресурсами та талантами

ESLSCA Business School
Франція, Париж
MBA
Жовтень 2020
<
Заочне навчання
французький
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Функція управління персоналом компанії традиційно сприймається як функція підтримки. Таким чином, функціональна сфера людських ресурсів охоплює всі види підприємницької діяльн ...

Детальніше