MBASTUDIES

Адміністративні дослідження в Камерун. Подивіться на програми Адміністративні дослідження в Камерун.

Магістра ділового адміністрування (MBA) в аспірантурі ступінь в галузі управління, у своїй власній лізі. MBA є традиційним академічним пропозицію управління освіти. Університетів відповісти на питання бізнесу для точного і глибокого відбору на майбутнє і сучасних менеджерів на основі стандартизованих назву. Це часто скорочується як MBA та MBA або в опозиції до Магістр наук (MSc) або магістра мистецтв (MA) це, без сумніву, вказує на одну програму виключно.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Захід африканська країна Камерун пишається швидко зростаючий системи вищої освіти. Коледжі та університети були нечисленні, поки недавно, але багато нових шкіл, що пропонують різноманітні нових навчальних програм значно диверсифікована варіанти для студентів у цій країні.

Адміністративні дослідження в Камерун. Візьміть Адміністративні дослідження в Камерун. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в Камерун!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Камерун Filter

MBA в галузі управління людськими ресурсами та розвитку (HRMD)

Catholic University Of Cameroon
MBA
Вер 2020
<
2 років
англійська
Кампус

Основною метою цієї програми є підготовка та оснащення менеджерів з управління персоналом знаннями та навичками, які дозволять їм відігравати активну та стратегічну роль у заг ...

Детальніше