Filter
MBA
США Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Авіація в США. Подивіться на програми Авіація в США.

Ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) присуджується студентам після закінчення програми навчання, яка досліджує різні аспекти світу бізнесу, включаючи маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік та людські ресурси. В результаті навчання випускники отримують професійну і академічну кваліфікацію.

Побудова кар'єри в авіаційній промисловості необхідні оновлені знання технології, навички і розуміння того, як динамічні промисловості. MBA в авіації дає студентам, що вони повинні бути готові до вирішення проблем бути лідерами в цій галузі. Це дозволяє їм створювати мережі і поділитися освітнього досвіду, взаємодіючи з іншими студентами та експертами в цьому відділі.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Авіація в США. Візьміть Авіація в США. Отримати всю інформацію МВА, заощадити час і звернутися в школу в США!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Авіація, США

Lynn University

Займаючись авіаційним МВА, це неймовірний спосіб відкрити нові можливості для управління аеропортом та управління роботою повітряних шляхів у світі. За допомогою цієї спе ... [+]

Займаючись авіаційним МВА, це неймовірний спосіб відкрити нові можливості для управління аеропортом та управління роботою повітряних шляхів у світі. За допомогою цієї спеціалізації ви можете отримати базу знань, яка стосується проблем та проблем, з якими стикається світ польоту.

Курсова робота розроблена для надання експертизи, яку лідери авіації повинні залишати конкурентоспроможними у цій галузі. Будучи студентом програми, ви проведете поглиблені дослідження проблем та фінансових процесів, які є унікальними для галузі авіаперевезень. Навчальна програма допоможе вам розробити різноманітний набір навичок і методів, що допоможе вам налагодити експертизу як в повсякденній роботі з управління аеропортами, так і в стратегії високого рівня. Ви також берете участь у детальному обговоренні питань безпеки, авіаційної безпеки та досягнень у технології керування трафіком.... [-]

США Boca Raton
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою