MBASTUDIES

Заочне навчання MBA Аделаїда - MBA програм MBA Аделаїда, Аделаїда

Магістратура ділового адміністрування (MBA) - це професійний ступінь, який присуджується тим, хто закінчив програму в галузі управління бізнесом в бізнес-школі. В процесі навчання вивчаються різні форми аналізу і стратегій включаючи операційний менеджмент, маркетинг, фінанси і бухгалтерський облік.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Австралія має третє місце за кількістю іноземних студентів у світі, незважаючи на спільність тільки 23 мільйонів. Це сильні академічні повноваження, але австралійських навчальних закладах так само високо оцінюється як міст, вдома їх по рідній землі.

Південна Австралія має безліч приватних і державних університетів, які пропонують аспірантів та курсів. Крім того, вище професійне освіту надають деякі коледжі в цій області.

Заочне навчання MBA Аделаїда - Візьміть MBA Аделаїда. Отримати всі MBA програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в Магістратура, Аделаїда, Заочне навчання Filter

AIB MBA

Australian Institute of Business
MBA
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
18 місяці
англійська
Онлайн

AIB MBA розроблений для працюючих професіоналів. Завдяки 100% доставці в Інтернеті ви можете насолоджуватися гнучкістю навчання в будь-який час і в будь-якому місці, за умови ...

Детальніше

International MBA DMIN

University of South Australia
MBA
Сер 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Цей дворічний MBA надає професіоналам передові знання та управлінські навички для міжнародного бізнесу. Вона не вимагає попереднього досвіду роботи. ...

Детальніше

Torrens University Australia
MBA
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Кампус
Онлайн

Старший менеджер по продукції Старший консультант Старший менеджер по продукції Менеджер з розвитку бізнесу Директор з продажів Генеральний директор ...

Детальніше