MBA

Загальні відомості

Опис програми

Програма МВА

Заробити Full-Time MBA в 11 місяців до одного року.

Cimba MBA

Будучи студентом MBA, ви будете мати можливість отримати міжнародну ступінь MBA з першою ракеткою світу, AACSB-акредитованого університету штату Айова Tippie Коледж бізнесу і вчитися на двох континентах шляхом.

Наш повний робочий день і неповний MBA програми починаються на нашому кампусі Падерно-дель-Граппа, де ви будете занурені в курсових і семінарів, включаючи такі теми, як економіка, людські ресурси, розвиток нових підприємств, глобального маркетингу, виробництва і операцій, а також керівництва та особистісний розвиток. Наші випускники MBA поїздки в Університеті штату Айова протягом останнього місяця, щоб закінчити реальний курс бізнес-моделювання, отримати погляд зсередини на американських компаній, і отримувати їх ступінь на офіційному Університет штату Айова Tippie Коледж бізнесу випускній церемонії.

CIMBA Освітні Філософія: Знання, процес, Поведінка

Cimba MBA

Наш інститут лідерства призначений для підтримки філософії освіти CIMBA, яка включає в себе стовпами знань, процесу і поведінка. Ця філософія допоможе вам розвинути навички, щоб перетворити ідеї в практичні інновації та ефективно управляти і вести за собою інших до більш високого рівня продуктивності.

Вона також дає вам доступ до однієї з найбільш повних, високо персоналізованих тренерських програм в США і за кордоном. Студенти мають один на один заняття з тренерами, які допомагають їм досліджувати такі питання, як управління щоденного стресу і конфліктів, розробки більш ефективних соціальних навичок, адаптації до соціальних переходах, і багато іншого. Наші студенти MBA також мають можливість вивчити основні тренерські навички, такі як надання і отримання зворотного зв'язку, задаючи потужні питання, активне слухання, прослуховування потенціалу в інших країнах, і бути посередником.

Доступне програми

Вартість відвідати наш повний робочий день програма МВА набагато нижче, ніж в іншій престижній приватній Італії і програм МВА базуються в Європі. Нинішні студенти і випускники мають доступ до комплексних ресурсів кар'єри послуг в Університеті штату Айова Tippie Коледж бізнесу, який включає в себе підтримку персонального пошуку роботи, оголошення про роботу випускників і ділових зв'язків, і багато іншого.

Денне MBA

Заробити MBA в Італії в менш ніж за рік

Cimba повний робочий день MBA

Унікальний повний робочий день програма МВА дозволяє вчитися в Італії та Сполучених Штатах в той час як ви отримуєте міжнародну ступінь МВА в 11 місяців. Ця динамічна і прискореним програма відома високоякісних курсів, підтриманих акредитації з топ-рейтинг Університету штату Айова Tippie Коледж бізнесу. Курси викладаються англійською мовою топ США і європейських професорів, і, після завершення, ви будете заробляти міжнародно визнаний диплом в Університеті штату Айова.

Наша Денне Програма МВА призначена, щоб допомогти вам розвинути ключові компетенції MBA, у той час як скорочення витрат і часу, пов'язаних з інвестуванням у майбутнє. Багато програм MBA займе два роки, щоб закінчити, що вимагають студентів, щоб вийти з робочої сили для довше і платити більше за навчання. У CIMBA, ви можете завершити свій ступінь в менш ніж за рік, в той же час занурений в управлінських економіки, людських ресурсів, розвитку нових підприємств, глобальних маркетингових стратегій, виробництва та експлуатації, керівництва та особистого розвитку, і більше.

Будучи студентом MBA очною, ви почнете своє навчання на нашому кампусі Paderno-дель-Граппа в північній Італії. Поки ви тут, ви будете ходити на заняття і поспілкуватися з нашими студентів-заочників MBA (більшість з яких живуть і працюють в Італії та Європі). Ви також застосовувати те, що ви дізнаєтеся в класі з реальним світом управління через групові заходи, запрошених ораторів, тури компанії, і багато іншого. Лідери північної Італії малого підприємництва підприємств і транснаціональних компаній, а також CIMBA випускників часті колонки мається на наших класах МВА. Багато з цих лідерів і випускників також наймати CIMBA студентів до участі в консалтингових проектах, а для стажування та повної зайнятості.

Повний робочий день програма МВА триває з вересня по липень. В останній місяць, ви будете подорожувати в університет штату Айова в США, щоб завершити реальний курс Бізнес-симуляція, яка включає всі аспекти ваших досліджень MBA. Поки ви там, ви отримаєте погляд зсередини на американські компанії, участь в офіційній церемонії вручення дипломів, і отримати ступінь в Університеті штату Айова Tippie Коледж бізнесу.

неповний MBA

Заробити Частина часу MBA в Італії

Cimba неповний MBA

Пропонує унікальний і зручний два роки неповної програмі MBA на нашому кампусі в Падерно-дель-Граппа, який показує американську освіту високої якості за підтримки акредитації з Університету штату Айова Tippie Коледж бізнесу. Курси викладаються англійською мовою в США і Європі професорів. Після завершення, студенти отримують ступінь МВА в Університеті штату Айова, який міжнародно визнаною.

Вечірнє CIMBA в програмі МВА проводиться по вихідних і призначений, щоб допомогти вам розвинути ключові компетенції MBA, таких як управлінських, лідерство та особисті навички розвитку, які можна застосувати на робочому місці протягом тижня. Дні довгі і захоплюючі, тиражування інтенсивний і вимогливому світі бізнесу. Ви будете занурені в бухгалтерському обліку, економіки, менеджменту в організаціях, фінансового менеджменту, спеціальних семінарів, керівництва та особистого розвитку, і багато іншого.

Ви почнете своє навчання на нашому кампусі Paderno-дель-Граппа в Північній Італії, де ви будете застосовувати те, що ви дізнаєтеся в класі з реальним світом управління через групові заходи, запрошених ораторів, і багато іншого. В останній місяць другого року навчання, ви будете подорожувати в університет штату Айова в США, щоб завершити реальний курс Бізнес-симуляція, яка включає всі аспекти ваших досліджень MBA. У той час, ви отримаєте погляд зсередини на американські компанії і отримати ступінь в Університеті штату Айова Tippie Коледж бізнесу на офіційній церемонії вручення дипломів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

For two decades, CIMBA has educated students from 50-plus countries and is proud to have more than 10,000 alumni living and working around the world.

For two decades, CIMBA has educated students from 50-plus countries and is proud to have more than 10,000 alumni living and working around the world. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited