MBASTUDIES

Європейський бізнес Європа - Європейський бізнес програми МВА Європа

MBA розшифровується як Майстер ділового адміністрування і складається з програми навчальний план, який забезпечує основу в основній концепції бізнесу, зокрема менеджменту, фінансів, економіки, продажів, маркетингу, управління людськими ресурсами та управління ланцюгами поставок.

Студенти, які хочуть жити в Європі і працювати в сфері бізнесу або фінансів області може вибрати для вивчення європейського бізнесу. Студенти можуть дізнатися про попит та пропозицію конкретних країн, а також культур і мов.

У цілому налічується більше 4000 вищих навчальних закладів у Європі і пропонує широкий спектр курсів на рівні бакалавра, магістра та доктора. Все більше і більше з цих організацій, що пропонують англійську мову в якості мови навчання, принаймні деякі з своїх програм ступеня, університетів в Європі в даний час більш високої якості, ніж будь-коли раніше. Університети в Європі запропонувати теплий прийом для іноземних студентів і дати процесі пізнання, який відповідає їх професії потрібні світового попиту сьогодні.

Європейський бізнес Європа - Візьміть Європейський бізнес Європа. Отримати всі програми Європейський бізнес та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Європейський бізнес, Європа Filter

Professional MBA European Business Law

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
MBA
19 Жов 2020
<
Заочне навчання
<
18 місяці
30 Чер 2020
англійська
Кампус

With the Professional MBA in European Business Law, the WU Executive Academy offers a part-time program for current and potential executives without a law degree who work in a ...

Детальніше

MBA в європейському / азіатському менеджменті

International Graduate Center - Hochschule Bremen
MBA
Жов 2020
<
Денне навчання
<
2 семестри
англійська
Кампус

Програма була розроблена для підготовки високих талантів для лідерських позицій у Європі та Азії. Вона спрямована в першу чергу на молодих фахівців, які мають перший диплом з ...

Детальніше